FX POSTER olarak değişik kalite ve özelliklerde kağıtlar sunmaktayız. Yapılacak işe ve talep edilen özelliklere göre tercih yapabilirsiniz.

Baskı kağıtlarının çeşitlerinin fiyatlarını fiyat listenizden kontrol edebilirsiniz.

Satandart Poster Kağıdı

Üstü kuşeli, arka kısmı ıslak yapıştırma için özel kaplaması olan standart kağıt. Daha çok geçici kaplamalar için tercih edilir. 

Non-Woven STABLE

Elyaflı yapısı sayesinde oldukça sağlam yapıdadır. Düzgün yüzeyli her duvarda kullanabilirsiniz. Uzun uygulama süresi vardır. Islak tutkal uygulamalarında katlanma, kırışma, yırtılma problemleri yoktur. 

Lüx Non-Woven DURABLE

Almanya'dan özel ithal ettiğimiz Non-Woven kağıttır. Üstün yüzey düzgünlüğü vardır, piyasadaki diğer tüm Non-Woven kağıtlardan daha iyi yarı-mat parlaklığa sahiptir ve uzak doğu ürünleri gibi ışığa doğru bakıldığında lekelenme ve kısmi parlamaları bulunmaz. Yüksek elyaf içeriği sayesinde yırtılmalara ve darbelere karşı üstün dayanıklılığı vardır. Üst yüzey özel kaplaması ile Türkiye'de sadece FX Wall kalitesi ile buluşmuştur.

Vinil Dokulu Duvar Kağıdı POTENT, RUGGED, LEATHER, SECURE

Alt tabanı non-woven üst tabakası gofrelenmiş vinil kaplı kağıtlardır. Vinil kaplamaları solvent veya sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez, koku salınımı yapmaz. Deri, sıva, çizgili ve değişik gofreler vardır. Mat, yarı mat ve parlak seçenekleri mevcuttur. Projenize, yapılacak modele göre uygun olabilecek matlığı ve gofreyi (kabartma desenini) seçebilirsiniz. Parlama yapmadığı için mat ve yarı-mat seçenekleri tercih edilmektedir. Canlılığın ve parlaklığın istendiği projelere uygun parlak seçenekleri de mevcuttur.

Simli Vinil Dokulu Duvar Kağıdı STRONG, SOLİD

Yukarıdaki özelliklere ek olarak yüzeyinde sim serpintileri bulundurmaktadı. Yüzey kaplaması içerisinde bulunan simler dökülme yapmaz. Simli malzeme gerektiren projelerinizde kullanabilmeniz için FX WALL tarafından sunulmaktadır.

 

Kullandığımız her malzemenin koku ve yapıştırma testleri yapılmaktadır. Uyguladığımız testleri başarı ile geçen malzemeler FX WALL kalitesini oluşturmaktadır. 

LÜTFEN DİKKAT

Piyasada aslında tabela, sokak billboardları gibi dış mekanda kullanılması için üretilmiş solvent bazlı bazı makinelerin poster üretiminde kullanıldığını görmekteyiz, duymaktayız. Bu makinelerin boyaları solvent esaslıdır ve ev, işyeri gibi kapalı alanlarda kullanılamazlar. Tabelacıların, reklam afişi üreten bazı firmaların iç mekan kaplama işi ile ilgilenmeleri kaygı vericidir. 

Bu tarz firmalara önerimiz, iç mekan baskıya uygun makineleri temin etmeleri ya da insanların sağlığı ile oynamayı bırakmalarıdır. 

Bu firmalar ile mücadele için ne yazık ki kanunlarımız şimdilik yeterli değildir.  Siz değerli bayilerimizin konuya hakimiyeti ve hassasiyeti ile insan sağlığı ile oynanmasına izin vermeyeceğiz. Bu doğrultuda sizlere sağlıklı kağıt ve sağlıklı mürekkepler ile sunduğumuz FX WALL kalitesini, minumum fiyatlara temin etmenizi sağlıyoruz.

FX WALL, "Sağlıksız ama daha ucuz", "yok efendim solventli değil, eco-solventli" bahanelerine yer bırakmayacaktır.